Sušené cesnakové plátky - Cesnak Mojmír

Ponúkam nasušený na plátky(lupienky) nakrájaný vlastný zdravý domáci slovenský cesnak jesenný nepaličiak odrody Mojmír vypestovaný pod slamou v záhrade bez chémie. Veľa ručnej práce.

Prečo sú zdravšie? Preto, že žijú v živej pôde s miliardami organizmov, ktoré zabezpečujú optimálnu výživu svojimi výlučkami, čím dodávajú rastline veľa zdraviu prospešných látok ktoré cesnaky pestované na holej zemi(nezamulčované, podľa vzoru lesa)s umelými hnojivami nemajú. Stačí si uvedomiť, že aj my nedokážeme využiť živiny zo stravy svojimi kyselinami, ale potrebujeme črevnú mikroflóru- baktérie, laktobacily, a iné, ktoré nás živia, tým čo vylúčia alebo čo spracujú. Takto sa získava prirodzená imunita, že prijimeme obranyschopné látky rastlín zo živej symbiozy rastlín a pôdnej geodermy. Konečne takto rastliny  netrpia chorobami a sú zdravé. Takže sme konečne zdraví aj my,  nepotrebujeme žiadne vitamíny a ani vírusy nás už tak ohrozovať  nebudú. A naše zdravie sa prejavuje vo vitálnosti, pozornosti, výkone a aj inteligencii či myslení. Toto chceme zabezpečiť našim rodinám a dopriať aj Vám. Takže hoci to znamená s pôdou nehýbať, o to viac ju treba udržovať vlhkú, s mulčom a  neustále živými koreňmi rastlín, ktoré zabezpečia obohatenie pôdy o živiny pre ďalšiu úrodu a v tom je práca aj financie.

Chuť je príjemne ostrá štipľavá, ušľachtilá a aromatická. Cena je 14 € / 300 g / 720 ml  a predstavuje to cca 1 kg čerstvé cesnaku. Pri správnom skladovaní v suchu, prípadne v mrazničke takto vydrží aj 3 roky. 0949 657 019 Ing. Lukáš KaplánNa požiadanie môžem zomlieť. Najlepšie osobný odber, ale viem aj poslať poštou na dobierku. Som z okresu Senec, Bratislavský kraj obec Čataj.

Ponúkam vlastný zdraví domáci slovenský cesnak jesenný nepaličiak odrody Mojmír vypestovaný pod slamou v záhrade bez chémie. Veľa ručnej práce. Vyberaný po dozretí-zoschnutí, čo je podstatné pre dlhodobú skladovateľnosť. Roztriedený podľa veľkosti strúčikov,  nie hláv. Hlavy sú pevné. Vhodný aj na ďalšie pestovanie ako sadbový v novembri. Chuť je príjemne ostrá štipľavá, ušľachtilá a aromatická. Cena je 7 € / 1 kg. Navážim podľa potreby. Najlepšie osobný odber, ale môžem aj zaslať poštovým kurierom. 0949 657 019 Ing. Lukáš Kaplán